ANASAYFA Otobüs Durağı Firmamız Otobüs Durağı İmalatı Modellerimiz Otobüs Durakları Online İşlemler Otobüs Durağı Blog Otobüs Durağı Referanslarımız Otobüs Durakları İletişim
Otobüs Durağı Firmamız
Hakkımızda
Otobüs Durağı Misyonumuz
Otobüs Durağı Vizyonumuz
Otobüs Durağı Kalite Politikamız
  » Hakkımızda

Fe Metal Konstr. San. Tic. Ltd. Şti olarak kurumsal geçmişimiz 1986’ ya dek uzanmaktadır.Reklam filmleri dekorları ile başlayan çalışmalarımız özel TV ler için dekor tasarım ve uygulamaları ile gelişme göstermektedir.

20 yıllık tecrübe ve birikimimizin verdiği güçle çelik konstrüksiyon; bina, çatı, platform, yangın merdivenleri,mağaza ve bar dekorları, reklam tabelaları, otobüs durakları, fuar standlarını da içine alan farklı işleri aynı potada eritebilen bir firma ortaya çıkarmıştır.

Çağımızda ülkelerin gelişmişlik seviyesi kullandıkları çelik kapasitesi ile doğru orantılı olarak artmaktadır.Memleketimizin önü de her gün yaşamımıza giren kentsel mimari öğelerin katılımıyla açılmakta ve gelişmektedir.

Geçmişimizden de feyz alarak ve istikbal’in göklerdeki temsilcisi çelik kuşların yeryüzündeki gölgesi olduğuna inandığımız her türlü çelik yapının insaasında bulunmaktan büyük mutluluk duyarak kaliteli, estetik ve güvenilirliği tam olan işler yapmaya devam edeceğiz...

Otobüs Durakları imalatını yaparken ilk aklımıza gelen kullanılacak yerin coğrafi ve kültürel yapısına uygun olmasıdır.Otobüs Durakları şehirlerimizin mobilyaları olarak görüldüğünden otobüs durağı artık insan hayatının geçtiği toplumsal mekanlar olarak algılanmaktadır.Bu mekanı modern yaşama uygularken insanı baz alarak Otobüs Durakları imalatını detaylandırmaktayız.Günümüzde Otobüs durakları kendi içinde çeşitlenerek; servis durağı, müşteri bekleme durağı, sigara içme kabini, minibüs durağı, okul ve üniversiteler içi ring durakları, sitelerde öğrencilerin servis bekleme noktaları gibi adlar altında yeni isteklere göre şekillenmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır       |      FE Metal